home
TUTKULARINIZIN LÜKS İLE BULUŞTUĞU AN

Hotel Su

HOTEL SU sizi ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile bembeyaz donatılmış bir ortamda ağırlar… Özel tasarımıyla yaratılan atmosfer misafirler için şaşırtıcı deneyimler sunar. Hotel Su özgürleştirir. Açık ve geniş perspektif, neşeli simetriler, ışık oyunları ve şaşırtıcı detaylarla eğlendirici ve hayret vericidir. Lüks hem içeride hem de dışarıdadır.
YEME & İÇME
YEME & İÇME
YEME & İÇME
Tüm zamanların en keyifli atmosferiyle çevrilmiş bu ortamda en iyi Akdeniz yemeklerinin esintisine kapılın. Kahvaltı ve akşam yemeklerinizde en lezzetli çeşitlerin bulunduğu açık büfe ikramlarımızın tadına varın. Sushi seçeneklerimizden yepyeni lezzetler keşfedin. Muhteşem Toros manzarasının keyfini, leziz yiyecek alternatifleriyle çıkartın.
DAHA FAZLA
SPA & FITNESS
SPA & FITNESS
SPA & FITNESS
Arkanıza yaslanın, gevşeyin ve temizleyici suların ve doğal aromaların hoş bir heyecan veren töreni için size sarmasına izin verin.
La Delmare Life Club duygularınızı okşayacak ve size barış, sükunet ve ferahlık olan yerlere götürecektir. Aroma, renk ve seslerin birbirine karıştığı yerde ruhunuzu gevşetin, depolayın ve yenileyin.
DAHA FAZLA
DÜGÜN & BALAYI
DÜĞÜN & BALAYI
DÜĞÜN & BALAYI
HOTEL SU’ da eşsiz güzellikler ile rüyalarınızın ötesinde balayı…

Yeni yaşınızda yeni bir başlangıç için, sizi muhteşem bir doğum günü yaşamaya davet ediyoruz…
DAHA FAZLA

KONAKLAMA

Dinlenin, hayal kurun, uykuya dalın Mavi ufuklara ve Toros dağlarının ebedi güzelliğine açılan huzurlu bir balkonda yaşamın büyüsünü hissedin. Yıldızlara uzanın. Doğanın mevsimsel oyunlarının, etrafınızdaki renklerini izleyin. Keyifli bir uykunun ardından Maxi Bar'daki pekçok farklı lezzetten dilediğinizi tadın.
TOPLANTI
Events & Conferences
Özel Plaj
İLETİŞİMDE KALIN
Stay Updated
Hava Durumu :
9°C
Meltem Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No:205 07050
Muratpaşa - Antalya / Türkiye
T: +90 242 249 07 00 | F: ++90 242 249 07 07 |
E:
hotel hotel hotel hotel
Copyright © 2016 Sunis Hotels. All rights reserved.  |