ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ

Mickey Rourke, Kevin Spacey, Adrien Brody, Dany Glover, Jacqueline Bisset, Paul Verhoeven, Matthew Modine gibi dünyaca ünlü isimlere Antalya Altın Portakal Film Festivali süresince ev sahipliği yapan Hotel Su her yıl festivalin ünlü konukları, film dünyasının önde gelen isimleri, Hollywood yıldızları, ünlü sanatçı, yapımcı ve yönetmelerini ağırlıyor.

ANTALYA PİYANO FESTİVALİ

Hotel Su, her yıl Antalya Piyano Festivali süresince çok sayıda yerli ve yabancı klasik ve caz müziği sanatçıları ağırlıyor ve organizasyon açılışına ev sahipliği yapıyor.Hotel Su, her yıl Antalya Piyano Festivali süresince çok sayıda yerli ve yabancı klasik ve caz müziği sanatçıları ağırlıyor ve organizasyon açılışına ev sahipliği yapıyor.

RUNTALYA

Antalyalılar, her yıl temiz deniz havası ve ılıman iklim koşullarında düzenlenecek heyecanlı bir maraton için bir araya geliyor. Yorgunluklarını ise Hotel Su'yun keyifli lobisinde atıyorlar.

SUNSPLASH

Hotel Su'da deniz, güneş ve müziği bir araya getirildiği unutulmaz bir hafta… Türkiye'nin tek sıradışı butik müzik festivali Sunsplash Antalya, yerli ve yabancı efsanevi DJ'lerin öncülüğünde müthiş bir programla misafirlerini baştan çıkarıyor. Parmak arası terliklerinizi giyin ve yazı muhteşem bir parti ile karşılayın!

 

ÖZEL ORGANİZASYONLAR YILBAŞI DÜĞÜN ZİYAFET