TEST
Yiyecek & İçecek | Hotel Su

Yiyecek & İçecek

Yiyecek & İçecek | Hotel Su

Yiyecek & İçecek

Kırmızı Restaurant

Adını, kırmızının her bir tonunun mükemmel bir uyumla buluştuğu görkemli dekorasyonundan alan Kırmızı Restaurant, renk seçiminin yanı sıra sunduğu seçkin lezzetlerle de oldukça davetkar bir cazibeye sahip. Damak tadınıza hitap edecek Anadolu yemeklerinin yanı sıra dünya mutfağından seçme menülerle de sizi özgün tatları keşfe davet eden Kırmızı Restaurant; açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği menüleriyle misafirlerini bambaşka lezzetlerle ağırlıyor.
Yaz için; (01.04 – 31.10 )
Kırmızı Restoran’da misafirlerimiz için açık ve kapalı alanında, 07:00-11:00 saatleri arasında zengin çeşitliliğe sahip açık büfe kahvaltı, 19:00-21:30 saatleri arasında da Türk ve Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerinden oluşan bir akşam yemeği deneyimi sunulmaktadır.
Kış için; (01.11 – 31.03 )
Kırmızı Restoran’da misafirlerimiz için açık ve kapalı alanında, 07:00-11:00 saatleri arasında zengin çeşitliliğe sahip açık büfe kahvaltı, 18:30-21:00 saatleri arasında da Türk ve Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerinden oluşan bir akşam yemeği deneyimi sunulmaktadır.Lounge Bar & Restaurant

 

Kendinizi müziğin ritmine ve tabağınızdaki lezzetlerin müthiş uyumuna bırakın.
Ferah ve sakin atmosferi ile insana huzur veren Lounge Restaurant ’ta, her gün 12.00-23.00 saatleri arasında Akdeniz ve İtalyan mutfağının seçkin lezzetleri sunulmaktadır. 24 saat hizmet veren Lounge Bar’da bütün lokal ve bazı ithal alkollü ve alkolsüz içecekler servis edilmektedir.
Sushi Restaurant

Uzak Doğu mutfağının dünyaca ünlü lezzeti sushi’yi usta şeflerimizin yorumuyla denemeye hazır mısınız? Sushi Restaurant, size egzotik deneyimler vadeden bir lezzet köşesi olarak keşfedilmeyi bekliyor. Sushi Restaurant ‘ta Pazartesi günü hariç her gün 19:00-23:00 saatleri arasında Sushi çeşitleri ve Japon mutfağının benzersiz lezzetleri sunulmaktadır.

Restoranımız, Pazartesi günü dışında haftanın her günü hizmet vermektedir.
Pool Bar & Restaurant

Pool Restaurant, hava şartlarına bağlı olarak hizmet verir.

Havuz başında kurgulanmış elegant atmosferiyle adından söz ettiren Pool Restaurant ‘ta her gün 09:00 - 24:00 içecek servisi ve 12:00-17:30 saatleri arasında seçkin A La Carte menüleri ve leziz atıştırmalık alternatifleri sunulmaktadır.

Moonlight Restaurant

 

Yeşilin maviyle buluştuğu göz alıcı bir manzara eşliğinde, unutulmaz bir akşam yemeğine ne dersiniz? Akdeniz’in engin mavilikleri ve Torosların ihtişamlı manzarasını aynı karede seyretme imkânı bulacağınız Moonlight Restaurant ‘ta sevdiklerinizle keyif dolu vakitler geçirmek için mükemmel bir mekân.
Moonlight Restaurant ‘ta  Balık ve Akdeniz mutfağından oluşan geniş bir menü sunulmaktadır. 
 İçecek servisi : 12:00 - 24:00 Yiyecek servisi: 19:00 - 23:00

*Rezervasyon gereklidir.